Volné pracovní pozice

Dnes není vůbec snadné si najít nějakou práci, ale vy ji nutně potřebujete? Dlouho ji sháníte a stále nic? Pak přijďte k nám a nebudete litovat, protože si nějakou jistě vyberete!
Nezařazené

Registrace a zpracování patentů

Vývoj nových technologií je finančně náročný a každá firma chce svou investici ochránit a zabránit tak konkurenci v jejím napodobení. Utajování vývoje a různé bezpečnostní prvky však nestačí a často je potřeba sáhnout po zákonných prostředcích, jež mají váhu při soudním sporu. Dobře vytvořený patent https://www.etuls.cz/patent/ Vám totiž v budoucnu pomůže chránit vaše vynálezy a snadno se tak vyhnete nepříjemnostem s kopírováním použitých technologií. S naší firmou navíc celý proces výrazně zrychlíte a to díky zkušenostem, které Vám pomohou jak s tvorbou, tak i evidencí všech materiálů.

Mezinárodní ochrana firemního know-how 

Postupy, technologie, ale i know-how je třeba chránit a vyhnout se tak nepříjemným potížím s napodobením produktu či technologie. Ne všechny firmy však na tento problém myslí a často jsou tak obětí konkurence, která využije jejich produkt k tvorbě vlastního. Ochránit svoje investice přitom mohou snadno a to registrací technologií či postupů, jež jim zajistí soudní ochranu jejich majetku či případnou finanční kompenzaci.

Registrace a zpracování patentů
Ohodnoťte příspěvek