Volné pracovní pozice

Dnes není vůbec snadné si najít nějakou práci, ale vy ji nutně potřebujete? Dlouho ji sháníte a stále nic? Pak přijďte k nám a nebudete litovat, protože si nějakou jistě vyberete!
Nezařazené

Někdy se nehodí

Když jsem se prošel po kolonádě, jež byla chloubou města, měl jsem zvláštní pocit. Byla tak nádherná a zároveň mi na ni něco děsně vadilo. Jen jsem nemohl přijít co to je. Až po delší chvíli mne to trklo, kolonáda byla ve své spodní části doslova oblepena plakáty na nejrůznější akce. Na zemi dokonce ležel akční leták Albert , který tak nějak korespondoval s ostatními polepy. Škoda, někdy se některé věci na některá místa prostě nehodí.

Slečna „jela“ na mou notu

Potkal jsem ji a v tu samou chvíli, co jsem velmi rychle zhodnotil její skvělou postavu, byl to jako blesk z čistého nebe, jsem věděl, že ona je láskou mého života. A vážně, za necelý rok jsme si říkali své „Ano“ v místním kostele a o dva roky později tu křtili našeho prvního syna. Když jsem jí potkal, svírala v ruce akční leták Albert a jakoby se modlila. Její vysněnou televizi jsem ji tehdy koupil…
Někdy se nehodí
3 (60%)1