Volné pracovní pozice

Dnes není vůbec snadné si najít nějakou práci, ale vy ji nutně potřebujete? Dlouho ji sháníte a stále nic? Pak přijďte k nám a nebudete litovat, protože si nějakou jistě vyberete!
Nezařazené

Někdo se koupe se žábami

meme-tricka-1-300x250b.gif

Tak to vypadá, že to ten váš soused s tím přírodním koupacím jezírkem myslí naprosto vážně. Nejdříve o tom jen dlouho mluvil, pak prý studoval různé návody na stavbu, plány a odborné knihy, no a teď už na tom dokonce i pracuje. Zatím tedy jen ručně hloubí jámu a ta je poměrně rozlehlá, jak do hloubky, tak do šířky, takže jste opravdu zvědavý, co z toho nakonec vyleze a zda v té nádrži nakonec opravdu bude i plavat. Když jste se o tom bavili, tak vám říkal, že to své jezírko plánuje bohatě osadit různými vodními rostlinami tak, aby s výjimkou vstupního místa lemovaly celý břeh a také že prý doufá, že se mu do jezírka nastěhují i nějací živočichové.

Vy raději v čisté vodě

Tak to už vás doslova udivilo. Nejde vám na rozum, že se někomu chce koupat nejen s rostlinami, ale také ještě s nějakými divokými špinavými zvířaty, to by vás tedy nelákalo. Vy byste ze svého bazénu rozhodně nechtěl mít žádnou špinavou kaluž. Mnohem lepší je podle vás, když se do vody čas od času nalije pořádná Bazénová chemie . To je potom koupání jako u moře.

trika-cz-600-600-carousel-3.png
Někdo se koupe se žábami
4 (80%)1