Volné pracovní pozice

Dnes není vůbec snadné si najít nějakou práci, ale vy ji nutně potřebujete? Dlouho ji sháníte a stále nic? Pak přijďte k nám a nebudete litovat, protože si nějakou jistě vyberete!
Nezařazené

Nádherné na pohled

tip-polstar-donut-kobliha.jpg

Ač se to tak na první pohled nemusí zdát, dřevostavby http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace  http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace  http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace  http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace  http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace  http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace  http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace  http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace  http://www.woodsystem.cz/drevostavby-na-klic-realizace jsou vskutku velmi odolné. Ať už vůči požáru, povodni nebo například zemětřesení.
Nehledě na to, že po finanční stránce spojené s případnými škodami způsobenými na domu jsou na tom dřevostavby mnohem lépe než zděné domy. V případě povodní jsou zasažené dřevěné domy dány velmi rychle do původního stavu, velmi často je třeba pouze vyměnit část sádrokartonového obložení a nechat proschnout tepelnou izolaci. Domy s dřevěnou konstrukcí jsou podle zkušeností obyvatel postižených povodněmi plně obyvatelné znovu zhruba po 3 – 4 týdnech. Zajímavostí je, že jsou vysoce odolné také proti požáru, především díky tomu, že většina konstrukce je obložena nehořlavým materiálem.

Odolnost konstrukce

Ve svém novém domu ze dřeva se budete cítit opravdu bezpečně. Dřevostavby zkrátka vedou.

Nádherné na pohled
2 (40%)1
meme-tricka-1-300x250b.gif