Volné pracovní pozice

Dnes není vůbec snadné si najít nějakou práci, ale vy ji nutně potřebujete? Dlouho ji sháníte a stále nic? Pak přijďte k nám a nebudete litovat, protože si nějakou jistě vyberete!
Nezařazené

Na křeslech od nás se vám bude vždy příjemně pracovat

tip-polstar-donut-kobliha.jpg

Kancelářská křesla http://www.b2bpartner.cz/kancelarske-zidle-a-kresla/nabízíme v levnější verzi od 1598 korun za výrobek Sinus, který je vzhledově velice pěkný, s čalouněným sedákem a síťovaným opěrákem, s houpací mechanikou pro větší pohodlí, s kovovým chromovaným křížem a s nosností do 120 kilogramů.
Navíc nesmíme zapomenout, že naše výrobky Vám doručíme zcela zdarma a stanovená záruční doba pěti let, je ohromná! Tento výrobek Sinus je vzhledově pěkný v černo-modrém provedení! Kancelářská křesla jsou tu pro Vaše pohodlí!

Na první pohled krása!

Pro všechny, kteří hledají pohodlnost a kvalitu v jednom, máme lákavou nabídku! Kancelářská křesla celočalouněná Flint, jsou pro všechny náročnější klienty jako stvořená! Je ergonomicky tvarované, a tak slibuje zdravé sezení! Navíc je čalouněno velice kvalitní a odolnou textilií, která skutečně vydrží!

Na křeslech od nás se vám bude vždy příjemně pracovat
5 (100%)1