Volné pracovní pozice

Dnes není vůbec snadné si najít nějakou práci, ale vy ji nutně potřebujete? Dlouho ji sháníte a stále nic? Pak přijďte k nám a nebudete litovat, protože si nějakou jistě vyberete!
Nezařazené

Již po léta nepostradatelný světelný zdroj

výbojka je nepostradatelným světelným zdrojem světelného záření už po desítky let a i když za ta léta prošla dlouhou řadou změn a svým vývojem je stále potřeba. Jejich využití je opravdu hodně široké. Samozřejmě, že už si asi nikdo z Vás nedokáže představit, že by ulice byly osvíceny plynovými lampami či dokonce louči. Také si jistě nedokážete představit, že byste si v dílně či obchodě svítili za pomocí svící. A to nesmíme zapomenout na speciální druhy těchto světelných zdrojů, které nalezly své využití v blescích fotoaparátů či v neonových nápisech na zdech nebo při pěstování rostlin. Jak vidíte, dnešní svět se bez těchto skvělých světelných zdrojů neobejde a my je pro Vás máme připraveny v té nejvyšší kvalitě za velmi příznivých cenových podmínek.

Pro venkovní i vnitřní využití

Pokud tedy hledáte výbojky pro venkovní využití, je jasné, že si vyberete z naší nabídky rtuťových či sodíkových, které se vyznačují opravdu dlouhou životností, kvalitním světelným tokem, dobrou viditelností a samozřejmě také skvělou cenou. Pokud ovšem hledáte osvětlení pro výlohu Vašeho obchodu či nasvícení výstaviště či výrobní haly, tak si zajisté vyberete z široké řady našich halogenidových světelných zdrojů. Pokud byste nevěděli, jaký typ konkrétně je pro Vaše účely ten nejvhodnější, tak se obraťte na nás a my Vám rádi poradíme. V naší rozmanité nabídce naleznete jen vysoce kvalitní druhy od světových výrobců za velmi výhodných cenových podmínek.

Již po léta nepostradatelný světelný zdroj
5 (100%)1