Volné pracovní pozice

Dnes není vůbec snadné si najít nějakou práci, ale vy ji nutně potřebujete? Dlouho ji sháníte a stále nic? Pak přijďte k nám a nebudete litovat, protože si nějakou jistě vyberete!
Nezařazené

Starejte se o kvalitu bazénové vody

meme-tricka-1-300x250b.gif

Aby měla voda optimální vlastnosti ke koupání, tak je potřeba ji pravidelně chlorovat. Tato látka se totiž umí efektivně postarat o odstranění všech mikro bakterií a dalších organismů, a to díky schopnosti desinfekce. Dále také udržuje vodu krásně čistou. Jak ale zjistit, jestli je ve vodě dostatečné množství této látky? To vám umožní bazénový tester, který je opravdu velice lehký na použití. Stačí ho pouze na krátkou chvilku ponořit do vody a čekat na výsledek. Výsledek bude přesný, a to i přesto, že se tyto záležitosti prodávají za pár korun. Kromě zjišťování koncentrace aktivního chloru ve vodě byste si měli ale pohlídat ještě jednu, neméně důležitou hodnotu, a to pH.

Ideální vlastnosti

Voda by neměla být ani příliš kyselá, ale naopak nesmí být ani moc zásaditá. Je zkrátka důležité udržovat určitou hladinu, ze které se to nesmí vychýlit. Raději to musíte ale pravidelně kontrolovat, a to pomocí těchto chytrých testerů. Použití je opět velice jednoduché a rychlé, za chvilku budete mít k dispozici výsledek, který je přesný a na základě kterého můžete jednat.

Starejte se o kvalitu bazénové vody
2 (40%)1
336x280-erotickepradlo4-1429533360.jpg