Volné pracovní pozice

Dnes není vůbec snadné si najít nějakou práci, ale vy ji nutně potřebujete? Dlouho ji sháníte a stále nic? Pak přijďte k nám a nebudete litovat, protože si nějakou jistě vyberete!
Nezařazené

Rychlí účinek pocítíte ihned

meme-tricka-1-300x250b.gif

Nejlepším receptem na potíže klimakteria je dobrý a vnímavý lékař. Ten ženě může zkombinovat léčbu s ohledem na její problémy a způsob života. Nejlépe je navštívit lékaře už při prvních příznacích návalů horka, nočního pocení, nespavosti a dalších problémů, které s sebou menopauza přináší.
HTS, tedy hormonální substituční léčba, kterou, jakmile nastala menopauza, lékaři nejčastěji předepisují, však není vhodná pro každého.Nehodí se například pro pacientky s vážným onemocněním jater, po infarktu nebo těm, které si léčí trombózu, ale i v dalších případech.

Fytoestrogeny

Ženy s výše uvedenými zdravotními potížemi anebo ty, které hormony užívat nechtějí, mohou vyzkoušet fytoestrogeny, které jsou stále populárnější. Většinou nemají žádné vedlejší účinky a menopauza se jimi dá v pohodě zvládnout. Zavítejte na naše stránky, vyzkoušejte a přesvědčte se sami!

trika-cz-600-600-carousel-3.png
Rychlí účinek pocítíte ihned
4 (80%)1